Анастасия Приходько: «Я йду в команду Юлії Володимирівни Тимошенко»

Анастасия Приходько: «Я йду в команду Юлії Володимирівни Тимошенко»

Анастасия Приходько: "Я йду в команду Юлії Володимирівни Тимошенко"

Певица Анастасия Приходько заявила об уходе в большую политику

Совсем недавно певица Анастасия Приходько сообщила о решении уйти со сцены. Поклонники предполагали, что в преддверии президентских выборов девушка может уйти в политики, и подозрения подтвердились. На своей странице в Facebook артистка сообщила, что таки хочет стать народным депутатом Украины. Неожиданно оказалось, что выбор Приходько пал на партию «Батьківщина» Юлии Тимошенко.

Ніде правди діти, що досить багато політиків і лідерів різних партій зустрічалися зі мною і пропонували співпрацю. Але я зробила свій усвідомлений вибір, і йду в команду Юлії Володимирівни Тимошенко. Чому саме Ю.В.Тимошенко і партія «Батьківщина»? Тому що я вважаю, що Юлія Володимирівна найсильніший політик України, і вона дуже імпонує мені своїми людськими якостями. Ті плани, які обговорюються зараз на Форумах Нового Курсу України, близькі мені по духу, і я вірю, що реалізація цих планів призведе до процвітання нашої Батьківщини.

Многие поклонники певицы негативно отреагировали на такое решение. Прочитать пост Приходько полностью можно тут:

Шaновні друзі!

Кілька тижнів тому я сказала, що покидаю велику сцену. Це було обдумане рішення, яке далося мені…

Опубліковано Анастасією Костянтинівною Понеділок, 29 жовтня 2018 р.

Кстати, не раз в СМИ и соцсетях поднимали тему «президентства» Владимира Зеленского. Что насчет этого думает сам юморист — читай здесь.

Подписывайся на наш telegram
и будь в курсе всех самых интересных и актуальных новостей!